Evcil Marketim
KöpekKöpek BakımıKöpek Cinsleri

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Köpeği Olan Erkek Ünlüler son dönemlerin en çok merak edilen konularından biridir. Evcil hayvanlar bizlerin en yakın dostudur. Genellikle köpek besleyen kişilerin köpekleri ile karakteristik olarak benzer özelliklere sahip oldukları bilinmektedir.

Ünlülerin evde besledikleri köpek cinsleri- Köpek Videoları – YouTube

Üstelik bu durum pek çok sosyolog ve psikolog tarafından da kabul edilmiştir. Özellikle erkek ünlülerin köpek besledikleri dikkat çekmektedir. En az kendileri kadar besledikleri köpekler de popülerleşmeye başlamaktadır.

Sizler de köpeği olan erkek ünlüler kimlerdir ve hangi cins köpek besliyorlar diye merak ediyorsanız doğru yerdesiniz.

Köpeği Olan Erkek Türk Ünlüler

Şükrü Özyıldız   köpeği Kamuran’ın cinsi Golden’dır, tartışmamızdırki dünyadaki en zeki köpek ırklarındandır kendileri .

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Barış Arduç ve köpeği Müdür ne cinstir ? köpeği ingiliz bulldog ırkıdır tembel ve horlayan özellikleri ile tanınırlar  .

Barış Arduç ve köpeği Müdür

Kerem Bursin ve köpeği Hektor Yorkshire Terrier cinsidir bu ırk köpek tüy dökmeyen ve alerjik reaksiyon göstermeyen köpek ırklarındadır.

Kerem Bursin ve köpeği Hektor

Ekin Mert Daymaz ve köpekleri Hera ile Zeus Doberman ırkıdır bu ırk dünyadaki en çevik eğitime yatkın ırklardandır .

Ekin Mert Daymaz ve köpekleri Hera ile Zeus

Murat Boz’un Köpeği Pomeranian Boo cinsidir zeki, oyuncu ve eğitime yatkın bir köpek türüdür .

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Burak Deniz köpeğinin cinsi finodur  oldukça sevimli bir ırktır.

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

İbrahim Çelikkol un köpeğinin cinsi Sivas kangalıdır ülkemizde yetişen bir aslandır bu tür korumacı ve güçlüdür .

İBRAHİM ÇELİKKOL

Alper Potuk’un köpeği Alman Kurdu cinsidir  bu ırk sahibine çok bağlı korumacı çocuklara arası iyi olan eğitime çok yatkın bir türdür .

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Erol Evgin’in köpeği Sivas Kangalıdır bu ırk ülkemizde yetişen Çoban Köpeği ırkıdır .

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Serdar Ortaç’ın köpeği pomeranian cinsidir bu ırk sevimliliği güzelliği ile dünyada bir fenomen olmuştur .

SERDAR ORTAÇ

 

Ünlülerin En Çok Tercih Ettiği Köpek Cinsleri Nelerdir? 

Kıvanç Tatlıtuğ un iki köpeği vardır bu köpeklerinin cinsleri Doberman ve Amerikan staff’tır. İlk fotoğraf Dobermann cinsi olan 2. fotoğraf staff olan köpeğidir . Bu iki ırkta çok korumacı ve atik çok güçlü köpeklerdir .

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Oktay Kaynarca’nın köpeğinin cinsini çok merak edenler olmuş bu iri cüsseli heybetli aslan yeleli ırkın cinsi Tibet Mastifidir .

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Kerimcan Durmaz’da köpek sevgisi yüksek ünlülerden olup bildiğimiz 3 köpeğinin olduğudur bunların cinsleri, Fotoğrafa eklediğimiz ufak olan şivava cinsidir, diğer tüylü pofuduk olan köpeği bol cinsidir ve en ilgi çeken tüysüz olan köpeğide Tüysüz Çin Köpeği cinsidir .

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Chihuahua

Sadece ünlüler arasında değil tüm dünya genelinde en popüler köpek ırklarından biri de Chihuahua cinsi köpeklerdir. Özellikle kadın ünlülerin Chihuahua cinsi köpekleri tercih ettikleri bilinmektedir.

Oldukça sevimli ve küçük bir yapıları olmalarından dolayı kadın ünlüler Chihuahua cinsi köpekleri ile de boy göstermeyi oldukça sevmektedir. Chihuahua cinsi köpek sahibi olan ünlülerin sevimli minik dostlarını da giderken her yere beraber götürdükleri de dikkat çekmektedir.

Chihuahua Cinsi Köpek Sahibi Olan Ünlüler

Paris Hilton

Chihuahua köpek cinsini neredeyse tüm dünya genelinde popüler yapan kişilerden biri olarak Paris Hilton bilinmektedir. Gittiği her yere sevimli dostunu da götüren Paris Hilton’un köpeği için de özel olarak tasarlanmış olan aksesuarları tercih etmesi de ilgi görmektedir.

Demi Moore

Chihuahua cinsi köpek sahibi olan ünlülerden biri de Demi Moore’dur. Ünlü oyuncunun Chihuahua cinsi köpeğinin adı ise Vida olarak bilinmektedir.

Labrador Retriever

En atletik ve en sevimli orta büyüklükteki ırklardan biri olan Labrador Retriever Köpeği Olan Erkek Ünlüler arasında da oldukça popülerdir. Hem güzellikleri hem de sporcu yapıları ile dünyada da en çok beslenen köpek ırkı olarak Labrador Retriever üst sıralarda gösterilmektedir.

Oldukça arkadaş canlısı bir karaktere sahip olan bu cins köpekler özellikle Amerika’nın en popüler evcil köpek cinsi olarak tanınmaktadır.

Labrador Retriever Köpek Sahibi Olan Ünlüler

Labrador Retriever Köpek Sahibi Olan Ünlüler

Drew Barrymore

Hem oyuncu hem de model ve yönetmen olan Drew Barrymore’un Labrador Retriever cinsi köpeği vardır. Sarı renk Labrador Retriever köpeğinin adı ise Flossie’dir.

Gwyneth Paltrow

Amerikalı şarkıcı ve oyuncu olan Gwyneth Paltrow’un siyah bir Labrador Retriever köpeği vardır. Ünlü şarkıcının köpeğinin adı ise Holden’dir.

Gupse Özay

Labrador Retriever cinsi köpeği ile dikkatleri çeken Gupse Özay’ın birkaç tane daha köpeği vardır. Köpeklerinin isimleri ise Mia ve Müdür olarak bilinmektedir.

Fransız Bulldog

Kolay taşınabilir boyutları ve uysal karakterleri ile dikkat çeken Fransız Bulldog cinsi köpekler ünlülerin en çok tercih ettiği köpek ırklarından biridir. Oldukça akıllı ve sadık bir köpek ırkı olmalarının yanı sıra çekici bir köpek olarak tanınmaktadırlar.

Özellikle apartman yaşantısı için oldukça uygun bir köpek cinsi olmasından dolayı ünlüler genellikle Fransız Bulldog köpek beslemeyi tercih etmektedirler.

Fransız Bulldog Köpek Cinsi Besleyen Ünlüler

Fransız Bulldog Köpek Cinsi Besleyen Ünlüler

Hugh Jackman

Dünyaca ünlü başarılı oyuncu Hugh Jackman Fransız Bulldog cinsi köpek beslemektedir. Köpeğinin ismi ise Dali’dir.

Reese Witherspoon

Başarılı oyunculuğu ile tanınan Reese Witherspoon’un Pepper ismini vermiş olduğu bir Fransız Bulldog cinsi köpeği bulunmaktadır.

Chrissy Teigen

Chrissy Teigen

Ünlü şarkıcı ve aynı zamanda kitap yazarı da olan Chrissy Teigen’in iki adet Fransız Bulldog cinsi köpeği bulunmaktadır. Geçmişinde de pek çok köpeği aynı anda beslediği bilinen ünlü şarkıcının Fransız Bulldog cinsi köpeklerinin isimleri ise Penny ve Pipa’dır.

Yorkshire Teriyer

En eski köpek ırklarından biri olan Yorkshire Teriyer küçük cins bir köpek ırkıdır. Özellikle televizyon şovları ile dünya üzerinde büyük bir popülerlik kazanmıştır. Aile yaşantısı ile uyumlu olan karakteri dışında evde de kolaylıkla beslenebilmektedir.

Oldukça sevimli bir görünüşe sahip olan Yorkshire Teriyer cinsi köpekler tam olarak insanların hayatına neşe getirmektedir. Zarif köpek ırkı beslemek isteyen ünlülerin de genellikle Yorkshire Teriyer cinsi köpekleri tercih ettikleri görülmektedir.

Yorkshire Teriyer Köpek Besleyen Ünlüler

 

Yorkshire Teriyer Köpek Besleyen Ünlüler

Kerem Bürsin

Köpeği Olan Erkek Ünlüler arasında; Genç dizi ve sinema oyuncusu Kerem Bürsin’in Yorkshire Teriyer cinsi bir köpeği de bulunuyor. Kerem Bürsin’in köpeğinin ismi ise Hector’dur.

Roberto Cavalli

Moda denildiği zaman akla ilk olarak gelen kişilerden biri olan Roberto Cavalli’nin de Rosa ismini verdiği bir adet Yorkshire Teriyer cinsi köpeği bulunmaktadır.

Miranda Kerr

Ünlü manken ve model olan Miranda Kerr de Yorkshire Teriyer cinsi köpek sahibi olan ünlüler içerisinde yer almaktadır. Ünlü modelin köpeğinin ismi ise Frankide’dir.

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Köpeği Olan Erkek Ünlüler

Köpeği Olan Erkek Ünlülerde ünlü şarkıcı Teoman Jack Russel cinsi köpek beslemektedir. Ünlü şarkıcının köpeğinin ismi ise Çilek Blek’tir.

Köpeği olan erkek ünlüler içerisinde yer alan bir diğer isim ise Tolga Karel’dir. Ünlü oyuncu Şanslı isimli bir kurt köpeği beslemektedir.

İlginizi çekebilir: Basset Hound Özellikleri ve Bakımı – Basset Hound Fiyatları (patigen.com)

Beyazıt Öztürk de Kızım ismini verdiği Jack Rusell Terrier cinsi sahibi olan erkek ünlüler arasında yer almaktadır. Köpeği Olan Erkek Ünlüler hem ülkemizde hem de dünya genelinde köpeklerini de her daim göz önünde tutmaya dikkat etmektedirler.

 

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
İNSTAGRAM HESABIMIZI İNCELEYİN.